FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM

Ovaj forum je predviđen za zabavu i druženje, i na ovom forumu nemogu da se dobiju usluge vidovnjaka Igora. Registracija nije obavezna, dovoljno je samo lepo ponašanje...! Lepo druženje želi vam Igor!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sanjao sam da

Ići dole 
AutorPoruka
Novak
Gost




Sanjao sam da Empty
PočaljiNaslov: Sanjao sam da   Sanjao sam da Icon_minitimeSre 9 Nov 2011 - 23:50

sam dao mojoj majci pare da plati stan (oko 5 ujutru sanjao sam) tog i istog dana dobio sam na bingo 1200 CHF. Pogledao sam kasnije značenja sna na ovom sajtu i mogu potvrditi da je tumačenje potpuno tačno! Dali ima još neko iskustvo sa ovime???
Nazad na vrh Ići dole
Mrkud
Gost




Sanjao sam da Empty
PočaljiNaslov: Dali neko zna zašto?   Sanjao sam da Icon_minitimeČet 10 Nov 2011 - 0:26

ima još neko iskustvo sa ovime???
Ja brate ali se ništa nije desilo. Pročitao sam tumačemje na ovom sajtu ali ništa od toga mi se nije ostvarilo, dali neko zna zašto?
Nazad na vrh Ići dole
Tuma?
Gost




Sanjao sam da Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanjao sam da   Sanjao sam da Icon_minitimeUto 31 Jul 2012 - 1:34

Da bi se san pravilno protumačio potrebno je da se urade nekoliko analize:
1. Tumačenje sna iz abecednog popisa koji nam daje sliku o čemu nam san govori.
2. Tumačenje sna po dobi dana i noci, odnosno kada će se san ostvariti.
3. Tumačenje sna po nebeskom odnosno horoskopskom znaku koji dopunjuje analizu.
4. Tumačenje sna prema datumu sanjanja koji takođe pomaže, dopunjuje analizu.

Najvažnije kod tumačenja sna je: Tumačenje sna po abecednom popisu i dobi dana i noći (1-2). Ostalo (3-4) je pomoćno tumačenje, odnosno može da nas usmeri i u nekom drugom pravcu.

Važno što bi trebalo da se zna kod tumačenja je da svaki san nije vizionarski, jer postoje snovi koji se stvaraju iz podsvesti. Drugo važno u ovome što treba da se zna je što svaki san ne govori lično o nama, bezobzira što smo ga mi sanjali... Recimo sanjao sam kako iz mog dvorišta gledam komšiju kako u njegovom dvorištu gasi svoju kuću koja gori... Naravno ovo je bez tumačenja (primer) ali san nam pokazuje da se ne radi o meni već o komšiji, komšijskom problemu...

O ovome može još mnogo toga da se kaže ali ovo je bilo ukratko. Za kraj želim da kažem još da svaki san nije vizionarski, da svaki san ne govori o nama i da postoje snovi koji se nikada ne ostvaruju, i zato ako vam se desi da pronađete tumačenje a tumačenje ne ostvari verovatno san nije bio vizionarski, namenjen vama, ili u krajnjem slučaju niste ga dobro protumačili.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sanjao sam da Empty
PočaljiNaslov: Re: Sanjao sam da   Sanjao sam da Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sanjao sam da
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM :: SANOVNIK-
Skoči na: