FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM

Ovaj forum je predviđen za zabavu i druženje, i na ovom forumu nemogu da se dobiju usluge vidovnjaka Igora. Registracija nije obavezna, dovoljno je samo lepo ponašanje...! Lepo druženje želi vam Igor!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 mama vara tatu?!

Ići dole 
AutorPoruka
o?ajna
Gost




mama vara tatu?! Empty
PočaljiNaslov: mama vara tatu?!   mama vara tatu?! Icon_minitimePon 12 Dec 2011 - 21:20

Molim vas, bilo tko da mi proba pomoći. Očajna sam, u bezizlaznoj situaciji.
Zanima me "da li moja mama vara moga tatu?" Broj 28

Hvala puno na svakom odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Dragana
Gost




mama vara tatu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: mama vara tatu?!   mama vara tatu?! Icon_minitimeUto 13 Dec 2011 - 1:17

Ova osoba je previse hladna prema svom partneru, trenutno jako osvetoljubiva a razlog ovome je opterecenost raznim neugodnim dogadjajima iz proslosti. Precizno mi se ne kaze da vasa majka vara vaseg oca ali iz ovoga sto se vidi moze se tako zakljuciti. Na kraju karte kazu da ce ova osoba ostati usamljena i samo zato sto je ova osoba svojim postupcima tako izabrala...pozzz
Nazad na vrh Ići dole
o?ajna
Gost




mama vara tatu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: mama vara tatu?!   mama vara tatu?! Icon_minitimeUto 13 Dec 2011 - 15:49

Hvala vam puno. Sve što ste rekli je istina,kao da poznajete moju majku.Zamolila bih vas da mi probate odgovoriti na još jedno pitanje. S obzirom da se ona kune da nema nikoga, zanima me što taji i skriva od nas?
Ne znam treba li novi broj, ali evo neka bude 40. Hvala još jednom
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mama vara tatu?! Empty
PočaljiNaslov: Re: mama vara tatu?!   mama vara tatu?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
mama vara tatu?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM :: TAROT-
Skoči na: