FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM

Ovaj forum je predviđen za zabavu i druženje, i na ovom forumu nemogu da se dobiju usluge vidovnjaka Igora. Registracija nije obavezna, dovoljno je samo lepo ponašanje...! Lepo druženje želi vam Igor!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljubavna magija 100%

Ići dole 
AutorPoruka
Grešnica
Gost




Ljubavna magija 100% Empty
PočaljiNaslov: Ljubavna magija 100%   Ljubavna magija 100% Icon_minitimeNed 28 Nov 2010 - 22:24

U metalnu posudu staviti med, laticu suncokreta, belog nevena, listić crvenog i zelenog bosiljka, tamjan i komadić žara. Smesu mešati nožićem i vrbovom grančicom o koju su belim ili crvenim koncem uvezani stručci bosiljka i metlice. Dok napitak mešate izgovarajte stihove: Slatki mede vodi me do (ime voljenog), ne daj mu da jede, ne daj mu da pije, ne daj mu da spava, ne daj mu da misli, nek’ ne može bez mene. Nek’ se ugreje kao vatra, nek se usija kao žar, dok ne dođe do mene da vidi moje oči, da vidi moje usne, da vidi moje telo. I kako se lepi testo za ruke, kako se lepi čičak za vunu, kako se lepi pčela za cvet , nek’ se (ime voljenog) prilepi za mene i kako dete bez majke ne može i kako čovek bez vode ne može i kako cvet bez pčele ne može nek (ime voljenog) bez mene ne može. (ovo treba ponoviti 9 puta).

Pripremljenu smesu staviti na vatri i dok se lagano kuva dodati pomalo šećera i izgovarati: Kako te vatra i hrana privlači, kako te privlači šećer, med i hleb, tako neka te privlačim ja (izgovoriti puno ime i prezime) tako neka te privlači moj glas, moje telo, moj stas. Kako bez šećera ne možeš, meda i hleba tako da bez mene (puno ime i prezime) ne možeš. (ime osobe koja see začatava) bez mog glasa, bez mog stsa, bez moga tela. (ovo treba reći 12 puta)
Gotovu smešu zajedno sa strukom bosiljka odneti ujutru na čistu vodu, na potočić koji teče u pravcu istok- zapad i opkoračiti ga tako da izgleda kao da ga zauzdavate. Dok strukom bosiljka praćkate po smesi koja se nalazi u metalnoj posudi izgovarajte: Stavila mi na glavu mesec sjajni, na prsa blještavo sunce, na ramena dve zvezde Danice, na leđa ružu prekasnu, po naručju i bedrima sitne perlice, da ceo svet gleda u njih, a sa još većim žarom (ime onog koji se privlači), da mu ne daju mira, ni kad leži, ni kad spava, ni kad priča, dok meni ne dodje da sebi srcu olakša. (ovo treba reći 3 puta).

Po povratku u sobu, stanu, kući... posudu sa smesom odložiti i uzeti metlu. Bajanje metlom vrši se na sledeći način: metete po kući i sakupljeno đubre iznosite napolje i bacate ga u onom pravcu gde osoba koja se privlači živi. Prekrstite se tri puta i izgovarate: ne metem slamu, ne metem đubre već metem sve mraviće, već metem sve stenice. Metlom ih pomeh, po (ime) poslah. Kad na njega naiđete da mi ga bockate, podbadate, meni da ga otpravite. Mira nigde da nema, ni sa kim da ne prozbori dok se meni ne pojavi. Ovo treba ponovi 3 ili 7 puta).

Uveče: (Ova varijanta zahteva moć jake koncentracije, bez skidanja pogleda sa zvezde i bez dozvole da neko, i za sekund, prekine ritual) Po tri puta treba izgovoriti reči:Tražim do ludila u mene zaljubljenog sina (ime voljenog). Pamet sam mu uzela, omađijala sam ga. Mir sam mu uzela, omađijala sam ga. Srce sam mu uzela, omađijala sam ga. Kada spava da ne spava, kada jede da ne jede, kada pije da ne pije, dok mene (ime) ne vidi da se ne smiri. Ovo treba ponoviti 12 puta).

Iz pripremljene smese željenoj osobi sipati pomalo u piće, hranu, namazati ga po kosi, prag njegove kuće ili stana. Ja sam ovo probala više puta i uspelo je. Napominjem da ceo ritual zavisi od vaše želje. Ako nemate želju, strahujete ili radite samo da bi ste probali, ne verujem da će te uspeti. Mora da imate jaku želju i budete sigurni u to što radite.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavna magija 100%
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavna magija 100%
» Karakteristike krvnih grupa: Tri najlepša ljubavna spoja
» VLAŠKA MAGIJA
» Vlaška magija
» Crna magija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM :: MAGIJSKI RITUALI-
Skoči na: